O NAS

Poznajmy się kilka słów o nas


Hospicjum Nadzieja

Nasza praca nie należy do najłatwiejszych, ale mamy wspaniały personel, który ciężko pracuje by nasza pomoc mogła się rozwijać.

Naszym dzieciom zapewniamy wiele, począwszy od ogromnej miłości poprzez opiekę pielęgnacyjno-opiekuńczej po nadzieję na lepsze jutro. Poznajcie Aleksandrę Ruszczak, która w kilku słowach opowie o naszym hospicjum.

Fundacja Społeczno-Charytatywna „Pomoc Rodzinie i Ziemi”


Fundacja Społeczno-Charytatywna „Pomoc Rodzinie i Ziemi” w Toruniu prowadzi swoje działania już od ponad 25 lat. Obecnie prowadzimy Hospicjum Domowe dla 50 dzieci z Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Oddział Pielęgnacyjno-Opiekuńczego z Pododdziałem Wentylacji Mechanicznej. Jest to jedyna tego typuplacówka w województwie i północnej części Polski. Nasi podopieczni to dzieci i młodzież niepełnosprawna, nieuleczalnie chora, z mózgowymi porażeniami dziecięcymi, wadami genetycznymi i chorobami onkologicznymi. Część dzieci zostało porzuconych przy porodzie bądź zaraz po nim. Priorytetem Naszych działań jest interdyscyplinarna praca z dzieckiem niepełnosprawnym i jego rodziną dając im fachowe wsparcie medyczne, terapeutyczne, materialne oraz rzeczowe.

SPRAWOZDANIA FINANSOWE I MERYTORYCZNE FUNDACJI

Sprawozdania funansowe i merytoryczne fundacji znajdziecie Państwo pod linkiem : www.sprawozdaniaopp.niw.gov.pl

Zobacz jak pomagamy

Fundacja Społeczno-Charytatywna „Pomoc Rodzinie i Ziemi”