Hospicjum Domowe

Hospicjum domowe Podopieczni


Poznajcie naszych Podopiecznych

Oluś

Cześć, jestem Oluś, mam 6 lat. Mieszkam z rodzicami na wsi i mam pieska o imieniu Majla. Na co dzień jeżdżę na różne zajęcia terapeutyczne i staram się być pilnym uczniem. Jednak najbardziej uwielbiam wygłupy z rodzicami i moim pieskiem, długie leśne spacerki w słoneczne dni, a latem kocham pluskać się w ciepłym basenie i bujać się na huśtawce. Gdy pogoda nie dopisuje, spędzam wolny czas malując paluszkami lub oglądając ulubione bajki. Mimo dużych problemów ze zdrowiem staram się być bardzo radosnym chłopcem i mimo wielu barier chętnie podróżuję z rodzicami, a nawet zdobywam górskie szczyty. Rodzice prowadzą o mnie blog na FB, więc jeśli chcecie mnie lepiej poznać to zapraszam serdecznie :)

OLIWIER

Cześć jestem Oliwier – niedawno skończyłem 9 lat. Lubię zwierzęta i często chodzę z rodzicami do ZOO, a w szczególności do Oceanarium (byłem już w Łodzi i w Gdyni). Interesują mnie kolorowe światełka – więc często wychodzimy z rodziną na przedstawienia w teatrze i wieczorne spacery po mieście. Z przedszkola udało nam się odwiedzić remizę strażacką i byliśmy na koncercie orkiestry wojskowej. Pływać też uwielbiam – czuję się jak ryba w wodzie. W zeszłoroczne wakacje pływałem łodzią – ale to było przeżycie 😊

ALICJA

Jestem Alicja , od kilku dni mam 14 lat i bardzo się z tego cieszę. Chodzę do 7 klasy szkoły podstawowej, mieszkam z mamą i starszą siostrą. Mamy w domu 3 koty z którymi lubię się bawić. W wolnym czasie gram w Minecrafta i Simsy. Uwielbiam czytać książki fantasy takie jak np. Hobbit, Harry Potter. Sama także piszę swoją powieść do której robię ilustrację. Chętnie oglądam filmy. Do moich ulubionych należą filmy z universum Marvela, a moim ukochanym bohaterem jest Loki. Lubię także chodzić do kina z mamą.