Nasi podopieczni z Oddziału Stacjonarnego

Krzysiek

Nasz prawdziwy dżentelmen, zawsze wita koleżanki z oddziału z uśmiechem, a kolegom radośnie przybija piątkę.

Pawełek

Nasz blondynek o pięknych niebieskich oczach. Uwielbia kołysać się w rytm grającej muzyki.

Lubi kontakt z drugim człowiekiem. Za wszystko odwdzięcza się szczerym uśmiechem.

Mikołaj

Jest aktywny i bardzo ciekawy świata. Wszędzie musi zajrzeć i wszystko sprawdzić. Wołaniem i promiennym uśmiechem zaprasza do zabawy.

Jego największą pasją jest jedzenie i jeszcze raz jedzenie.

Wiktoria

Nasza księżniczka, której pasją jest muzyka oraz taniec. Jej melodyczny śmiech słychać na całym oddziale. Uwielbia książki i głośne ich czytanie przez naszych wolontariuszy zawsze wywołuje u niej uśmiech.

Bardzo towarzyska i zawsze pozytywnie nastawiona do nowych gości.

Kacper

Zawsze uśmiechnięty, pełen energii lubi nas zaskakiwać. Dlatego przy Kacperku nigdy się nie nudzimy.

Ogromną frajdę sprawia mu układanie klocków lego i playmobil.

Uwielbia oglądać bajki i słuchać piosenek.

Kubuś

Jeden z naszych najmłodszych podopiecznych na oddziale. Rozbraja wszystkich swoim uśmiechem, a gdy spojrzy na nas swoimi ciemnymi i pięknymi oczami to nikt nie może się oprzeć, żeby go nie ponosić.

Stefan

Lubi słuchać muzyki, szczególnie hip-hopu. Kiedyś zapalony sportowiec, który trenował piłkę nożną. Wciąż jest jej zagorzałym kibicem. Jest spokojny i nieśmiały.

Antosia

Bardzo towarzyska, lubi słuchać muzyki, fanka Shakiry.

Niezwykle ciekawa wszystkiego co się wokół niej dzieje. Jak każda nastolatka lubi oglądać filmy i bajki dla młodzieży.

Antoś

Nasz najmłodszy podopieczny, bardzo pogodny i wesoły. Daje dużo radości i energii na cały dzień.

Zosia

Nasza najmłodsza królewna przyjęta do oddziału. Poznaje otaczający Ją świat wszystkimi zmysłami. Interesuje się wszystkim, co dzieje się dookoła. Jest bardzo towarzyska, uwielbia być noszona i przytulana przez swoje ciocie, które się Nią opiekują. Zawsze uśmiechnięta, radosna i pogodna.

Akceptacja Polityki Prywatności

Szanowni Państwo,

na podstawie art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informuję, że:

  • administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Społeczno-Charytatywna Pomoc Rodzinie i Ziemi w Toruniu, z siedzibą w Toruniu, ul. Włocławska 169B, 87-100 Toruń, wpisana do rejestru stowarzyszeń, innych organizacji społecznych i zawodowych, fundacji oraz samodzielnych publicznych zakładów opieki zdrowotnej prowadzonego w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem KRS 0000017073, REGON 870401923, NIP 9561603640;
  • kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – Ewa Biedrzycka, tel. 603-921-468, e-mail: biuro@hospicjumnadzieja.pl;
  • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są w celu niezbędnym do wykonania zadania realizowanego w interesie publicznym – na podstawie art. 6 ust. 1 oraz art. 9 ust. 2 lit. d RODO;
  • odbiorcami Pani/Pana danych osobowych – poza administratorem – będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa;
  • Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 10 lat;
  • posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania;

ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, czyli Prezesa Urzędu Danych Osobowych.

KRS: 0000017073 | Nr konta: 21 1090 1506 0000 0001 0385 1201