8 grudnia (środa) w Dworze Artusa odbędzie się Koncert charytatywny dla naszych podopiecznych z Nadziei. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby nam pomóc na godz. 19:00. Na scenie wystąpi duet: Michał Łangowski (Cisza jak ta) i Martin Kac (Bujana Grupa Majowa). Ich współpraca artystyczna wyewoluowała z koncertów online, a zaowocowała powstaniem wspólnej płyty zatytułowanej „Wiosenki”.

Co mówią o sobie i wydarzeniu twórcy?

„Na repertuar naszych koncertów składają się poetycko muzyczne opowieści, oparte o nastrój gitarowych aranżacji, wykonywanych na dwa głosy, dwie gitary, oraz dwie harmonijki ustne.
Całości koncertu towarzyszy duża dawka humoru, a piosenki przeplatane są anegdotami z wieloletnich doświadczeń scenicznych macierzystych zespołów, oraz żartami sytuacyjnymi.
Naczelnym hasłem duetu są słowa „to jest takie ładne”, gdyż bardzo kochamy to co śpiewamy, i chcemy się z Wami dzielić pięknem tych opowieści.
Zapraszamy na radosną poetycko-muzyczną wędrówkę w urocze zakamarki Krainy Łagodności 🙂 Cały dochód z koncertu zostanie przekazany na rozbudowę nowego domu dla dzieci z Hospicjum. Dotychczasowy budynek przy ulicy Włocławskiej 169 B nie spełnia niestety norm nowoczesnej placówki medycznej. Budowa nowego Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego pozwoli na świadczenie usług medycznych na najwyższym poziomie, a także zapewni podopiecznym znacznie lepsze warunki do życia. Pozwoli również na przyjęcie nowych pacjentów, dla których placówka jest nie tylko miejscem zajęć terapeutyczno-rehabilitacyjnych, ale przede wszystkim jest ich prawdziwym domem, pełnym miłości i zrozumienia. Warto podkreślić, że w nowym budynku znajdzie się również tzw. ośrodek wytchnieniowy dla rodziców niepełnosprawnych dzieci, którzy opiekują się nimi na co dzień we własnych domach. Obok nowego obiektu powstanie pierwsza tężnia solankowa w Toruniu z systemem ścieżek solankowych do aktywnej haloterapii. W projekcie uwzględniono również ławki i budowę integracyjnego placu zabaw, co znacznie podniesie komfort życia i leczenia dzieci zamieszkujących Hospicjum”

Szczegóły dotyczące rezerwacji biletów:

🎫 JAK ZAREZERWOWAĆ BILET? Kliknij link poniżej:

https://www.siepomaga.pl/zbudujemynadzieje

Wpłać kwotę, którą uznasz za słuszną.

(Nie musisz ograniczać swojej hojności, bo cały dochód przeznaczony jest dla dzieci)

W tytule wpłaty wpisz hasło KONCERT. Podpisanie się imieniem i nazwiskiem pozwoli nam na sprawniejszą weryfikację. Jeśli nie chcesz podawać przy wpłacie swoich danych, prześlij je nam w wiadomości prywatnej wraz z potwierdzeniem wpłaty.

Akceptacja Polityki Prywatności

Szanowni Państwo,

na podstawie art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informuję, że:

  • administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Społeczno-Charytatywna Pomoc Rodzinie i Ziemi w Toruniu, z siedzibą w Toruniu, ul. Włocławska 169B, 87-100 Toruń, wpisana do rejestru stowarzyszeń, innych organizacji społecznych i zawodowych, fundacji oraz samodzielnych publicznych zakładów opieki zdrowotnej prowadzonego w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem KRS 0000017073, REGON 870401923, NIP 9561603640;
  • kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – Ewa Biedrzycka, tel. 603-921-468, e-mail: biuro@hospicjumnadzieja.pl;
  • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są w celu niezbędnym do wykonania zadania realizowanego w interesie publicznym – na podstawie art. 6 ust. 1 oraz art. 9 ust. 2 lit. d RODO;
  • odbiorcami Pani/Pana danych osobowych – poza administratorem – będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa;
  • Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 10 lat;
  • posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania;

ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, czyli Prezesa Urzędu Danych Osobowych.

KRS: 0000017073 | Nr konta: 21 1090 1506 0000 0001 0385 1201