Fundacja Społeczno-Charytatywna Pomoc Rodzinie i Ziemi pragnie jak co roku przygotować  Gwiazdkowe Niespodzianki  dla naszych Podopiecznych oraz ich rodzin. W stacjonarnym Oddziale Pielęgnacyjno-Opiekuńczym oraz hospicjum domowym mamy łącznie pod opieką 62 Podopiecznych. W tym roku ze względu na trwającą pandemię Covid-19 nie będziemy mogli zorganizować wspólnego tradycyjnego spotkania z Mikołajem w siedzibie naszego hospicjum. Bez względu na ciężką sytuację, zrobimy wszystko, aby spełnić chociaż namiastkę dziecięcych marzeń naszych Podopiecznych. Sprawimy, aby w tegoroczne Święta Bożego Narodzenia pachniało jak zawsze zieloną choinką, piernikami.Wierzymy, że z Państwa pomocą, każdy z naszych Podopiecznych znajdzie w tym roku prezent pod choinką.

Dlatego zwracamy się z prośbą do osób indywidualnych, wolontariuszy oraz do firm o włączenie się w naszą akcję ,,Magiczna Gwiazdka dla dzieci Hospicjum Nadzieja”. Każda pomoc, zarówno w postaci rzeczowej jak i finansowej, będzie dla naszych Podopiecznych bardzo cenna. Dołącz do nas i zorganizuj zbiórkę wśród rodziny, znajomych czy współpracowników. Chcemy dotrzeć z gwiazdkowymi prezentami do wszystkich naszych Podopiecznych i ich rodzin. Szczególnie dzieci czekają z utęsknieniem na ten magiczny czas. To dla nas ogromna radość, kiedy możemy spełniać Ich marzenia i zobaczyć uśmiech na twarzach. Szczegóły akcji:

• Zbiórka ,,Magiczna Gwiazdka dla dzieci Hospicjum Nadzieja” trwa do 30 listopada 2020r.
  • Ze względów sanitarnych i zdrowotnych prosimy tylko o nowe rzeczy, natomiast artykuły spożywcze czy kosmetyczne z dłuższą datą przydatności
  • Lista potrzebnych rzeczy dostępna jest na stronie internetowej, w zakładce dla pomagających https://hospicjumnadzieja.pl/?page_id=94956
  • Prosimy, aby dostarczone dary zostały przez Państwa wcześniej posegregowane według kategorii: środki pielęgnacyjne, artykuły kosmetyczne, zabawki (sensoryczne, edukacyjne, klocki Lego czy Playmobil), artykuły spożywcze odzież, słodycze, artykuły papiernicze. Pozwoli to nam znacznie sprawniej przygotować paczki świątecznie dla wszystkich Podopiecznych.
  • Zapraszamy do śledzenia naszych działań na naszym Facebooku https://www.facebook.com/hospicjumnadzieja

Ze względu na trwające obostrzenia bardzo prosimy o wcześniejszy kontakt na numer tel: 56 652 05 49, 602 764 670 lub  e-mail: biuro@hospicjumnadzieja.pl i umówienie się na dostarczenie świątecznych darów do siedziby naszej fundacji na ul. Włocławską 169 B w Toruniu.

Dziękujemy z całego serca za przyłączenie się do naszej akcji!!!