Coraz więcej osób chętniej robi zakupy w internecie. Powodów można wymienić wiele: trwająca pandemia koronawirusa, w sieci znajdziemy szeroki wachlarz produktów i usług , mamy możliwość porównywania ofert cenowych. Teraz robiąc zakupy w sieci możesz jednocześnie pomóc naszej fundacji!

FaniMani.pl- to serwis, dzięki któremu przy okazji robienia zakupów przez internet można wspierać organizacje społeczne bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Z każdych zrobionych przez Ciebie zakupów sklepy przekazują od 1% do 6% dla naszej fundacji. Masz do wyboru ponad 1000 sklepów! Jako Kupujący nic nie dopłacasz, to sklep przekazuje nam prowizję od Twoich zakupów.

Jak to zrobić?

  • Wejdź na stronę www.Fanimani.pl i zarejestruj się w serwisie lub skorzystaj z  aplikacji mobilnej i uruchom darowiznę na rzecz Fundacji Społeczno-Charytatywnej Pomoc Rodzinie i Ziemi w Toruniu.

https://fanimani.pl/zaproszenie/472/df560d8b8b414ffe8a044497d24bf642/

  • Wejdź na fanimani.pl/sklepy i wybierz sklep, zakupy możesz zrobić to również przez Aplikację mobilną (iPhone, Android)
  • Pamiętaj o zainstalowaniu w przeglądarce Przypominajki, która automatycznie przypomni o darowiźnie, gdy będziesz na internetowych zakupach (rozszerzenie do przeglądarki Chrome, Firefox, Opera)
  • Gdy wejdziesz na stronę sklepu, który jest partnerem FaniMani, zobaszysz informację o możliwości przekazania darowizny
  • Kliknij ,,Aktywuj darowiznę”
  • Obejrzyj krótki filmik: Jak to działa?

W tej chwili każda złotówka ma dla nas ogromne znaczenie. Niestety z powodu pandemii koronawirusa wszelkie imprezy kulturalne, sportowe czy eventy, przy okazji których mogliśmy prowadzić zbiórki na rzecz naszej fundacji zostały odwołane. Dzięki zebranym środkom będziemy mogli zapewnić naszym Podopiecznym opiekę pielęgniarką, terapeutyczną, a także dodatkowe godziny zajęć rehabilitacyjnych.

Zrób zakupy z Fanimani i Wesprzyj Podopiecznych naszej fundacji, to nic nie kosztuje!!!

KRS: 0000017073 | Nr konta: 21 1090 1506 0000 0001 0385 1201