Jeśli masz już założone konto na Allegro, możesz zacząć pomagać i wesprzeć Fundację Społeczno-Charytatywną Pomoc Rodzinie i Ziemi w Toruniu.  Wystarczy, że wystawisz swój przedmiot na aukcji, a dochód przeznaczysz na pomoc dla naszych nieuleczalnie chorych dzieci. Oczywiście zachęcamy naszych Darczyńców zarówno do wystawiania przedmiotów na licytację, ale także do zakupu. Może uda się znaleźć coś wyjątkowego, a przy okazji zrobić wspaniały gest. Aukcje są bezpłatne, od uczestników nie są pobierane prowizje. Dochód z aukcji w całości wpływa na konto naszej fundacji.

Jak to zrobić?

  • Na aukcji możesz wystawić właściwie wszystko poza wyrobami tytoniowymi, alkoholem, erotyką, bronią i zwierzętami. Mogą to być np.: gadżety sportowe, dzieła sztuki, rękodzieło, biżuteria, książki czy płyty z autografem. Poniżej regulamin platformy Allegro.pl  http://charytatywni.allegro.pl/regulamin
  • Aukcje mogą być utworzone przez użytkowników Allegro.pl, którzy mają już swoje konto. Osoby, które nie mają jeszcze konta, to bez problemu można je założyć. Aukcje mogą być tworzone także przez samą organizację pozarządową. 
  • Zrób wszystko, aby Twoja aukcja była widoczna w mediach społecznościowych!!! Poproś znajomych, aby udostępniali Twoją aukcję dalej w świat. Im więcej osób dowie się o Twojej licytacji tym większe szanse na uzbieranie pieniędzy na wybrany przez Ciebie cel: Pomoc Fundacji Społeczno-Charytatywnej Pomoc Rodzinie i Ziemi, a dokładnie Podopiecznym Dziecięcego Hospicjum Nadzieja w Toruniu. Obserwuj licytację na bieżąco!!!

Po zakończonej aukcji wylicytowane środki zostaną przekazane na konto naszej fundacji. Zebrane przez Ciebie pieniądze pozwolą zapewnić naszym podopiecznym specjalistyczną opiekę medyczną, rehabilitacyjną i terapeutyczną.

Dołącz do nas !!!

KRS: 0000017073 | Nr konta: 21 1090 1506 0000 0001 0385 1201