Pani Inga Brzezińska z naszego zespołu Hospicjum Nadzieja znalazła się wśród laureatów konkursu ,,Najlepszy Terapeuta Zajęciowy Województwa Kujawsko-Pomorskiego’’.

W dniu 8 października 2020 w Urzędzie Marszałkowskim uhonorowano najlepszych terapeutów specjalnymi nagrodami. Nasza znakomita i doświadczona terapeutka zajęciowa odebrała wczoraj z rąk marszałka Piotra Całbeckiego to szczególne wyróżnienie. Terapeuta zajęciowy to osoba, która zajmuje się prowadzeniem terapii poprzez wykorzystanie odpowiednich metod i form. Praca z dziećmi niepełnosprawnymi to ogromne wyzwanie, wymaga cierpliwości i ogromnego zaangażowania. Mamy nadzieję, że ten zawód dzięki takim konkursom stanie się bardziej doceniany i szanowany. W dobie starzejącego się coraz szybciej społeczeństwa terapeuci zajęciowi są i będą niezwykle potrzebni. Wiele osób z dysfunkcjami zarówno dzieci jak i dorośli potrzebują ich opieki, wsparcia, a także różnych form terapii.

Gratulujemy Pani Indze tego wspaniałego osiągnięcia i życzymy dalszych sukcesów w życiu zawodowym. Dziękujemy, że dbasz o rozwój psychiczny i społeczny podopiecznych naszej fundacji. Poniżej link z tej uroczystości:

https://ddtorun.pl/pl/15_fotorelacje/93_oficjalnie/6518_wyroznienia-dla-specjalistek-od-terapii.html

KRS: 0000017073 | Nr konta: 21 1090 1506 0000 0001 0385 1201