Przyjaciele i Sympatycy Hospicjum Nadzieja!

Dużymi krokami zbliża się Nowy Rok Szkolny 2020/2021. Cały czas trwa okres pandemii Covid-19. Nasz zespół Hospicjum Nadzieja (lekarze, pielęgniarki, opiekunowie medyczni, rehabilitanci i terapeuci) robią wszystko, aby chronić naszych podopiecznych. Wielu z Was przygotowuje już wyprawki szkolne dla swoich dzieci i martwi się czy nauka odbędzie się w szkole czy nadal w domu.

W nauczaniu zdalnym, podstawowym i niezbędnym narzędziem pracy w edukacji stał się tablet czy laptop. Dziecięce Hospicjum Nadzieja pragnie także zapewnić naszym podopiecznym równe szanse i dostęp do nauki. Każde dziecko ma prawo do rozwoju i jego wspomagania. Większość naszych podopiecznych oddziału wymaga szczególnej troski. Nauczyciele i terapeuci wspierają nasze dzieci w rozwoju ich funkcji poznawczych, emocjonalnych i społecznych. Mali podopieczni potrzebują szczególnych metod pracy, lekcji indywidualnych, a przede wszystkim specjalistycznego sprzętu, który niestety kosztuje krocie. Chcielibyśmy zakupić dla naszych dzieci profesjonalne urządzenie, które pozwala na obsługę komputera za pomocą wzroku.

Z uwagi na fakt, że w naszym hospicjum przebywają podopieczni z różnymi niepełnosprawnościami, niezbędny jest również zakup laptopa, specjalistycznego programu komputerowego do rozwoju funkcji poznawczych oraz dodatkowych akcesoriów typu: specjalistyczna mysz komputerowa oraz ergonomiczna podkładka pod klawiaturę. Nasza fundacja liczy na zaangażowanie naszych przyjaciół, sympatyków, po prostu ludzi o Wielkich Sercach, którzy zechcą wesprzeć naszą inicjatywę. Robimy wszystko, aby nasze dzieci aktywnie, na miarę swoich możliwości rozwijały swoje kompetencje funkcjonalne.

Mamy nadzieję, że dzięki Wam uda nam się skompletować ten specjalistyczny sprzęt. Będziemy wdzięczni za każdą wpłatę. Każda złotówka ma znaczenie!!!

Możecie Państwo zrobić stały przelew na konto naszej fundacji www.hospicjumnadzieja.pl.

Nr konta21 1090 1506 0000 0001 0385 1201. W tytule przelewu proszę wpisać: specjalistyczny sprzęt komputerowy.

Zapraszamy do współpracy firmy i instytucje, które chciałyby wspierać nasze projekty i nawiązać relacje z naszą fundacją w ramach współpracy CSR.

Fundacja Społeczno-Charytatywna Pomoc Rodzinie i Ziemi w Toruniu

ul. Włocławska 169B

87-100 Toruń

Tel:56 652 05 49

E-mail: biuro@hospicjumnadzieja.pl

KRS:  0000017073

Dziękujemy z całego serca za wparcie !!!