Styczeń 18, 2018

„Za każdy uśmiech dziecka” – XII edycja balu charytatywnego

„Za każdy uśmiech dziecka” – XII edycja balu charytatywnego

To już dwunasta edycja balu karnawałowego, który w tym roku odbył się pod hasłem „Za każdy uśmiech dziecka”. Celem przedsięwzięcia była zbiórka zabawek, artykułów papierniczych i przyborów szkolnych, m.in. kredek, zeszytów, farb i pisaków czy słodyczy, które trafiły do paczek dla najmłodszych. Nasi podopieczni z hospicjum również je otrzymali, za co serdecznie dziękujemy. Zakończenie akcji odbyło się w Teatrze „Baj Pomorski” w Toruniu.

Dzieci wraz z rodzicami uczestniczyli w inspirujących konkursach, zabawach tanecznych, muzycznych, a nawet sportowych… grali w siatkówkę piłką plażową :) Podczas zabawy został wybrany król i królowa balu. Każdy z uczestników otrzymał słodkie upominki oraz wyciskane soki ufundowane przez Marwit. Wielki kangur rozdawał cukierki.

Akcję poprowadzili aktorzy z Baja Pomorskiego: Dominika Miękus, Marta Parfieniuk-Białowicz oraz Jacek Pysiak. W tym roku organizatorkom udało się wręczyć ok. 150 paczek – chapeau bas! Dziękujemy pięknie paniom: Ewie Frąckowiak, Annie Renz oraz Magdalenie Stacherze. Akcja została zorganizowana przy wsparciu MOPR oraz Stowarzyszeniu Wspierania Twórczej i Aktywnej Młodzieży „Pestka”

Top