Sierpień 24, 2019

Wirtualny Bieg Nadziei już wkrótce!

Wielki Finał już 30 sierpnia!

Cudowni organizatorzy – Arek Gedowski oraz Marcin Wąsik – przy pomocy wszystkich osób, które wzięły udział w ich akcji Wirtualny Bieg Nadziei, zebrali już z pozytywnie zakręconymi ludźmi ponad 20 tysięcy złotych!

Dziękujemy Wam serdecznie za Wasze dobre serca 💓 Dziękujemy sponsorom, licytującym i przede wszystkim WAM: biegaczom!

Jak wiecie z Arkadio RUN and Be Free biegniemy z Gdańska pod budynek Hospicjum Nadzieja w Toruniu 🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️ A Wy gdzie będziecie robić swoje kilometry dla dzieciaków? Podajcie miasta  Armia serc ❤️

Biegacze to ludzie kochający drugiego człowieka :)
My w to wierzymy mocno, dlatego organizujemy Bieg Nadziei dla chorych dzieci z Hospicjum Nadzieja w Toruniu. Marcin BBKTS – positive runner i Arkadio RUN and Be Free 30 sierpnia nad ranem wystartują z Gdańska z pod Neptuna i spróbują dobiec do Hospicjum Nadzieja w Toruniu. Wyzwanie ogromne – 180 km biegu , lecz czego się nie robi dla chorych dzieci :)
Aby każdy bez względu na to gdzie się znajduję mógł wspierać ich , ten bieg , ale przede wszystkim dzieciaki! Organizujemy Wirtualny Bieg Nadziei z medalami! Koszt specjalnego pakietu charytatywnego wynosi 30 zł, co pokryje koszty wybicia medali , opłaty za panel zapisów, wysyłki ich do Was! Reszta pieniążków z pakietu wesprze konto i potrzeby Hospicjum :)
Każdy kto wykupił do 3 lipca pakiet otrzyma solidny medal w kształcie logo Hospicjum. Wyślemy go do Was pocztą i w dniach w których Arek oraz Marcin będą mierzyć się z 180 kilometrami będzie musiał wyjść z domu , przebiec minimum 1 km , założyć medal i zrobić sobie zdjęcie które następnie umieści na swoim profilu na portalu społecznościowy z opisem że biegł dla dzieciaków z Hospicjum :)
Już teraz zachęcamy do śledzenia wydarzenia – będziemy Was informować na bieżąco w sprawie biegu oraz sprawach organizacyjnych.
Udostępniajcie wydarzenie , zachęcajcie znajomych i rodzinę :) Niech dobro się niesie w Świat!!!
Liczymy również na wsparcie firm oraz osób nie biegających które przekażą datek na Hospicjum z dopiskiem „Bieg Nadziei” lub wezmą udział w licytacji różnych przedmiotów. Liczy się każda pomocna dłoń :) Jeśli nie zdążyłeś się zapisać na bieg zawsze możesz brać udział w charytatywnych licytacjach w wydarzeniu 😉

NIP: 956-16-03-640
REGON: 870401923
Santander Bank Polska S.A. o/Toruń

Pomagajmy innym, bo kiedyś i My możemy potrzebować pomocy!