Listopad 8, 2018

Toruń Tribute To 60’s Beat: East Meets West

Toruń Tribute To 60’s Beat: East Meets West

Późna jesień kojarzy Wam się z szarówką i burym niebem? Do czasu!

Już 17 listopada (sobota), dzięki magii muzyki, cofniemy się do kolorowych lat 60-tych i eksplozji rock and rolla, a wkraczając „mocnym uderzeniem” w czas jesiennej słoty pomalujemy świat feerią barw tamtych czasów!

Pamiętacie pierwszy koncert Toruń Tribute To: Neil Young”? Organizatorzy odnieśli wielki sukces, bo sala była wypełniona po brzegi! Pora na drugi koncert z serii pod tytułem „60’s Beat: East Meets West”. Posłuchamy zarówno utworów legend tzw. british invasion, jak i klasyków polskiego bigbitu. To niepowtarzalna okazja, by usłyszeć, obok wiecznie żywych przebojów Beatlesów, The Rolling Stones, The Kinks, czy The Who, także klasyczne kompozycje naszych rodzimych gwiazd – Czerwonych Gitar, Niebiesko – Czarnych, Breakoutu czy Skaldów. Na scenie zagości kilkunastu muzyków, również z zagranicy, a wszystko po to, aby przy okazji dobrej zabawy pomóc naszym dzieciakom z „Nadziei” <3 – dochód z koncertu przeznaczony jest bowiem w CAŁOŚCI na naszych podopiecznych.

Zatem nie zadzieraj nosa – baw się razem z nami 17 listopada w klubie ImBeer Craft & Tapas przy Łaziennej 30, od godz. 19:30! 

Bilet wstępu, który jest jednocześnie cegiełką charytatywną, w cenie min. 10 zł (można jednak śmiało przekazać więcej :) ) można nabyć w ImBeer Craft & Tapas – Łazienna 30, pod numerem telefonu 535 300 130 lub przed samym koncertem :)

Na wydarzenie zapraszają Agencja Artystyczna TAMADA, Imbeer Craft & Tapas, DzienDobryTorun.pl, Laboratorium Muzycznych Fuzji, Meloradio, Nowości Dziennik Toruński, NoLogoPicks i UMK TV no i oczywiście MY – Fundacja Społeczno-Charytatywna „Pomoc Rodzinie i Ziemi” w Toruniu.

Do zobaczenia!

Top