Listopad 8, 2018

Świąteczna Bitwa Gwiazd 2018

Świąteczna Bitwa Gwiazd 2018

Wraz z Toruńskim Klubem Curlingowym pragniemy zaprosić wszystkich chętnych na charytatywny turniej IX Świąteczna Bitwa Gwiazd. Impreza odbędzie się 16 grudnia, w godzinach 8:00 – 13:00 na lodowisku Mentor Sport (Toruń, Szosa Chełmińska 177-181).
W tym roku ponownie grają dla naszych dzieciaków z Hospicjum dla dzieci „Nadzieja”.

Jak wziąć udział?
Wystarczy złożyć drużynę 3-6 osobową (w jednym meczu grają 4 osoby), reprezentującą dowolny klub sportowy, zakład pracy, organizację, entuzjastów curlingu itd.
Zgłaszać się należy przez formularz po adresem:
http://curling.torun.pl/sbg-zapisy/
Zgłoszenia przyjmowane są do 1 grudnia.
Liczba miejsc ograniczona – maks. 16 drużyn! Decyduje kolejność zgłoszeń.

Nigdy nie grałeś w curling?
Nic nie szkodzi. To świetna okazja, żeby spróbować i pobawić się grając w tę olimpijską dyscyplinę sportu, a przy okazji sprawić radość potrzebującym dzieciom. Zawodnicy TKC wraz z zaprzyjaźnionymi klubami pomogą Wam poznać tajniki curlingu na treningu przed Bitwą (piątek, 14.12.).
Wpisowe
Warunkiem wzięcia udziału w imprezie jest wpłata wpisowego od drużyny, które w całości przeznaczone będzie na cele statutowe Hospicjum dla dzieci „Nadzieja”. Podczas zawodów na lodowisku obecny będzie przedstawiciel tej organizacji, u którego dokonujemy przekazania darowizny (wpisowego).

Każdą drużynę prosimy o wsparcie Hospicjum kwotą 240 zł.
Na cztery osoby to niewiele, a dla dzieci to ogrom radości!
Jak gramy?
System rozgrywek będzie ustalony w zależności od ilości drużyn – podamy go w kolejnych komunikatach. Najprawdopodobniej będzie to podział na grupy, faza grupowa i finałowa. W meczu gramy dwa endy (partie gry).
Jak uatrakcyjnić ten dzień?
Jeżeli jesteś sportowcem, przynieś swój sprzęt i pokaż go dzieciom, wspólne zdjęcie sprawi im dużo frajdy! Możesz ufundować upominki dla małych gości.
Weźcie ze sobą czapki św. Mikołaja oraz w miarę możliwości jednakowe drużynowe koszulki.
Atrakcje
– zorganizujemy salę zabaw dla Waszych milusińskich, którzy zostaną pod opieką wykwalifikowanych instruktorów,
– będą licytacje i loteria fantowa,
– darmowy poczęstunek – ciasta, kawa, herbata.
Bufet
Wzorem ubiegłych lat, prosimy o pomoc w zorganizowaniu bufetu, który uświetni ten dzień. Jeżeli pieczesz dobre ciasta, ciastka lub masz inne pomysły – prosimy o kontakt z organizatorami w celu ustalenia szczegółów.
Od organizatorów…
To już dziewiąta Bitwa, w którym możemy pomóc potrzebującym dzieciom. Mamy nadzieję, że jak każda poprzednia edycja, ta będzie niezapomniana i najlepsza ze wszystkich, które były. Wspaniały dzień możemy stworzyć tylko z Waszą pomocą!

Top