Lipiec 9, 2018

Podaruj nadzieję z Brittanica LTD

18 sierpnia w Wielkiej Brytanii odbędzie się kolejne spotkanie charytatywne pt. ,,Podaruj nadzieję”. Organizatorami są podróżnicy – Pani Ida i Michał (Brittanica LTD).

Pieniądze zebrane przez uczestników wyprawy przekazane zostaną w całości na Hospicjum Nadzieja w Toruniu. Tym razem czeka ich trekking przez Peak District National Park – Kinder Scout. Cała trasa liczy 8 mil a przejście jej powinno zająć 5-6 h.

Jesteście wszyscy mile widziani razem z czworonogami na smyczy. Spotykamy się na parkingu Hayfield ( Post Code SK22 2LH ) o godz 9.30. Koszt uczestnictwa to minimum 5 funtów od osoby. Pomóżmy dzieciom, poznajmy się i spędzmy fajnie czas.

Ida i Michał

Pani Ida i Pan Michał wraz z Prezes Fundacji prowadzącej Hospicjum Nadzieja podczas przekazania pieniędzy zebranych z poprzedniej akcji.

Zainteresowanie było na tyle duże, że organizatorzy z Brittanica LTD postanowili powtórzyć wydarzenie.