Styczeń 1, 2018

Misiaki z Brodnicy Świętym Mikołajem

Misiaki z Brodnicy Świętym Mikołajem

Spójrzcie, jaki prezent zrobiły nam w grudniu Misiaki-przedszkolaki z Brodnicy. Nie dość, że pod czujnym okiem pań przedszkolanek oraz rodziców zorganizowały zbiórkę prezentów dla naszych podopiecznych z Hospicjum Nadzieja, to jeszcze przesłały nam swoje zdjęcie grupowe oraz list z życzeniami świątecznymi.

Oto on:

Ho, Ho ,Ho!

 

Nie, to nie Święty Mikołaj. To my – Misiaki. Dziwicie się zapewne, co za Misiaki? Jesteśmy dziećmi z Przedszkola Niepublicznego „Misiaki” z Brodnicy. Jest na sporo, bo przeszło 40. Najmłodsza Julka, ma dopiero 2,5 roku a najstarszy Michał, już 6. Opiekują się nami cztery Niedźwiedzice – nasze panie. Tak jak prawdziwe niedźwiedzice, tak i nasze panie chronią nas, uczą i bawią się z nami, ale przede wszystkim kochają nas, łobuziaków. My oczywiście kochamy je również. Zapewne tak jak i my, lubicie się bawić i figlować, rysować i śpiewać. Lubimy bardzo występować, a że niedługo Święta, przygotowujemy się do Jasełek. Ćwiczymy nasze role, aby wypaść jak najlepiej. Święta to dla każdego wspaniały czas – czas narodzin pana Jezusa. Jest to najpiękniejszy, jedyny dzień w roku. Wszyscy są szczęśliwi i obdarowują się prezentami. My również przygotowaliśmy dla was kilka prezentów i mamy nadzieję, że wam się spodobają, sprawią wam przyjemność. Mamy nadzieję, że będzie to początek naszej przyjaźni.

Korzystając z okazji chcielibyśmy złożyć wam życzenia świąteczne.

 

Życzymy wam samych słonecznych, uśmiechniętych i beztroskich dni. Przede wszystkim życzymy wam dużo , dużo zdrowia. Pamiętajcie, że w Brodnicy są Misiaki, które się za was modlą i myślami są z wami.

 

 

Całusy, 

 

Wasze Misiaki i Niedźwiedzice

Z pewnością będziemy o Was pamiętać Misiaki, o Niedźwiedzicach również. Dziękujemy za modlitwę – jest dla nas bardzo ważna. Dziękujemy też za życzenia i przesyłamy Wam mnóstwo pozytywnej energii i uśmiechów. Trzymajcie się ciepło w Nowym Roku!

Top