Listopad 13, 2019

Get up, Stand up! – zapraszamy na koncert (Tribute to Toruń)

Get up, Stand up! – zapraszamy na koncert (Tribute to Toruń)

Przed nami czwarta edycja Toruń Tribute To – koncertów charytatywnych zainicjowanych przez fantastycznych młodych ludzi. Poprzednie trzy edycje wsparły naszą Fundację o 10 000 zł – dziękujemy!
Zapraszamy Was wszystkich do udziału w kolejnym wydarzeniu:

Get Up, Stand Up – Toruń Tribute To Protest Songs

„Tegoroczny listopad jest miesiącem szczególnym. Oto właśnie w listopadzie 30 lat temu ludzie powiedzieli dość politycznym i ideologicznym podziałom, zjednoczyli się, i postanowili, że nadszedł czas, aby runął symbol uprzedzeń i wzajemnej wrogości – Mur Berliński.

To dlatego właśnie nasza załoga, która jednoczy w swoich szeregach muzyków z różnych zakątków globu, postanowiła w trakcie koncertu pod hasłem „Get Up, Stand Up – Tribute to Protest Songs” przypomnieć, że muzyka potrafi kruszyć mury, pokrzepiać i jednoczyć ludzi w walce o lepszy świat.

A więc bądźcie z nami! Weźcie znajomych, rodziców, dziadków, kogo jeszcze chcecie i razem pomóżmy chorym dzieciom!

Partnerzy koncertu to: Nowości Dzienik Toruński, Meloradio, UMK TV, Portal Dzieńdobrytorun.pl, NoLogo Pics, Nicrometal, Sorimex, Korab Łazienki, Studio Video-Foto, Kosiak Pictures, VIP Sound, Agencja Artystyczna Tamada, Drukarnia.net.pl, a także Laboratorium Muzycznych Fuzji”

Jeżeli chcesz pomóc chorym dzieciakom z naszego Hospicjum, przy okazji rockowego koncertu 🎶 – zapraszamy do wpłat! 
Liczy się każda złotówka, bo razem możemy więcej! 💪

Jeżeli chcesz wpaść na świetny koncert – będzie nam jeszcze przyjemniej! Zapraszamy w imieniu muzyków i organizatorów:
21 LISTOPADA, godz. 19:00
do Lizard King Toruń (ul. Kopernika 3) 
Do zobaczenia!

Wejściówki dostępne pod numerem tel. 501622447 lub w Lizard King (również bezpośrednio przed koncertem).
Rezerwacje stolików: 566210234

Więcej informacji: Get Up, Stand Up – Toruń Tribute To Protest Songs

Cześć!

Jesteśmy grupą muzyków z Torunia, która postanowiła zrobić coś dla innych. Każdy z nas na co dzień ma swoją pracę i zajęcia, ale to co nas łączy to pasja do muzyki – dlaczego więc nie wykorzystać tego do pomocy tym, którzy najbardziej jej potrzebują – bezbronnych dzieciaków?

Przez 3 ostatnie edycje koncertu zebraliśmy już prawie 10 000 zł, ale nie zamierzamy na tym poprzestać! Chcemy, żeby w tym roku było jeszcze więcej! (Rockowe pomaganie dzieciakom)

Top