Marzec 21, 2018

Gang z Gimnazjum Nr 6 świątecznie nas obdarował

Gang z Gimnazjum Nr 6 świątecznie nas obdarował

Jakkolwiek to nie brzmi – to najprzytulniejszy gang z jakim mieliśmy do czynienia :) Uczennice z Gimnazjum Nr 6 im. Zesłańców Sybiru w Toruniu wraz ze swoją nauczycielką, Panią Magdaleną Nogą, przekazały nam dzisiaj 22 pluszaki z Gangu Świeżaków. Podopieczni będą na pewno bardzo zadowoleni, zwłaszcza że nie można ich nigdzie kupić!

Przedstawiciele klasy wraz z Panią Magdaleną zobaczyły, jak wygląda nasz Dom i poznały nasze dzieciaki. Dowiedziały się też, jak wygląda codzienność naszych podopiecznych – część z nich zobaczyły w trakcie zajęć oraz rehabilitacji. W imieniu Prezes Fundacji – Aleksandry Ruszczak oraz naszych dzieci dziękujemy z całego serca! To bardzo miła wiosenna niespodzianka.

Mamy nadzieję, że to nie ostatnie odwiedziny gimnazjalistów – zapraszamy do nas na Włocławską częściej! Z otwartymi ramionami przyjmiemy chętnych do pomocy wolontariuszy i osoby, któe chciałyby się zapoznać ze specyfiką pracy z nieuleczalnie chorymi dziećmi. Pamiętajcie, że zyskacie u nas nie tylko doświadczenie, ale przede wszystkim ogromną satysfakcję ze swoich działań na rzecz bezbronnych roześmianych maluchów.

Życzymy Wam, aby serce, które okazaliście naszym dzieciom, wróciło do Was ze zdwojoną siłą!

W tle widzimy Pawełka podczas rehabilitacji. W lustrze odbija się również Natalka na zajęciach muzyczno-relaksacyjnych.

 

Wiki na chwilę przerwała stumulację dźwiękiem, by przywitać się z miłymi gośćmi. Jak widać – nasza sala pedagogiczna jest w pełni gotowa na nadejście wiosny! Pachnie w niej rzeżuchą, żonkilami… aż chce się pracować :)

 

 

Top