Maj 31, 2018

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka

W Nadziei staramy się, by każdy dzień, był dla naszych podopiecznych Dniem Dziecka. Jednak 1 czerwca – międzynarodowe święto dzieci – zawsze był i będzie dniem szczególnie dla nas ważnym. Przystroiliśmy pokoje dzieci oraz świetlicę, zrobiliśmy też zakupy na niedzielne świętowanie. W tym roku piknik rodzinny z okazji Dnia Mamy i Dnia Dziecka odbędzie się 3 czerwca (niedziela) – serdecznie zapraszamy wszystkich przyjaciół i rodziny naszych dzieci do wspólnej zabawy w naszym ogrodzie. Będziemy tam od godz. 11.

Odwiedzi nas Fundacja dr Clown, przygotowaliśmy również zabawy sportowe i taneczne, gry, kącik plastyczny, kącik piękności dla mam i córek (włosy zaplatać będzie Laura Słabińska, a pani Kasia zajmie się malowaniem paznokci). Oprócz tego będziemy malować twarze oraz robić tatuaże! – takie, których łatwo będzie się później można pozbyć 😉

Nie zapomnieliśmy rownież o poczęstunku i grillu – bez tego zabawa na świeżym powietrzu się nie liczy! Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych podopiecznych z hospicjum domowego – mamy dla Was drobne prezenty z okazji Dnia Dziecka.

Do zobaczenia, kochani :)

A dzisiaj składamy Wam najserdeczniejsze życzenia:

niech nie opuszczają Was odwaga, uśmiech od ucha do ucha, wspaniali przyjaciele i wesoła rodzina. Oby każdego dnia spotykały Was piękne przygody, zdrowie pozwoliło na harce, a zamrażarka była zawsze pełna przepysznych lodów :)

Top