Grudzień 17, 2018

Armia Filipka – moc była z nami!

Po raz kolejny Armia Filipka wsparła nasze Hospicjum! Podstawowym założeniem wydarzenia jest pomoc naszym podopiecznym poprzez wspaniałą zabawę, sprawienie radości dzieciom w tym wyjątkowym okresie świątecznym, zebranie środków na wsparcie działania Fundacji oraz zwrócenie uwagi na to, jak ważna jest bezinteresowna pomoc.

Podczas wydarzenia wspólnie z podopiecznymi i pracownikami Hospicjum oraz uczestnikami zabawy śpiewaliśmy kolędy, podzieliliśmy się opłatkiem, dzieci odwiedził Gwiazdor wraz elfami #armiiFilipka. Organizatorzy przygotowali poczęstunek i piękne rękodzieła. Dzięki Wam magiczny klimat świąt bardzo nam się udzielił!

Dziękujemy organizatorom i wszystkim zaangażowanym w przygotowanie paczek dla naszych dzieci! :)