cytat-02

Róża
 

Katarzyna i Krzysztof Łodygowscy oraz Zarząd Fundacji i Hospicjum dla Dzieci „Nadzieja” zwracają się z serdeczną prośbą o wsparcie finansowe dla małej Róży.

 

Nasza córeczka Róża urodziła się w 2006 roku, z zespołem „Goldenhara”. Są to: rozszczep podniebienia i wargi, a właściwie szczelina skośna twarzoczaszki. Córeczka widzi jednym okiem, ma głęboki niedosłuch i zniekształcony błędnik. Przeszła też operację serca. W sumie jest po ośmiu operacjach. Dzięki implantowi ślimakowemu trochę słyszy. Uczymy się języka migowego. Róża mimo trudnych doświadczeń jest dzieckiem otwartym na świat i ludzi. Lubi układać puzzle, malować, bawić się laleczkami, a także jej pasją są samochodziki. Edukacyjne gry komputerowe są dla niej dużą atrakcją. Róża od września uczęszcza do szkoły dla dzieci głuchoniemych w Bydgoszczy. Są to dla nas ogromne koszty związane z dojazdami.

 

Róża czeka na kolejną operację. Aby mogła ją przejść konieczne jest zebranie kwoty 10.000 zł. Zwracam się z prośbą o pomoc w zbieraniu pieniędzy na tą operację.

 

Za wszelką pomoc będziemy bardzo wdzięczni.

 

Katarzyna i Krzysztof Łodygowscy

 

Pomoc dla Róży prosimy przekazać na konto

Fundacji Społeczno – Charytatywnej Pomoc Rodzinie i Ziemi:

Bank Zachodni WBK S.A. 1 Oddział w Toruniu

Nr konta: 21 1090 1506 0000 0001 0385 1201

Z dopiskiem: „dla Róży Łodygowskiej”