cytat-02

„Filipek w sidłach białaczki”
Pomóżcie proszę przetrwać i wygrać tę nierówną walkę!
Ten superbohater na zdjęciu to Filip.
Filip ma dopiero 4,5 roku życia za sobą i wiele wiele lat przed sobą.
Jeszcze kilka tygodni temu nic nie zapowiadało tak ogromnego zwrotu w życiu Jego i Jego rodziny.
Diagnoza ‚ostra białaczka limfoblastyczna’ z ust lekarza w Szpitalu Uniwersyteckim przy ul. Jurasza w Bydgoszczy spadła jak grom z jasnego nieba i zabrzmiała jak wyrok!
Szok i niedowierzanie. Miliony myśli i pytań kłębiących się w głowach rodziców.
Dlaczego?
Dlaczego dziecko?
Dlaczego właśnie Filip?
Niestety nikt z nas nie zna odpowiedzi na to pytanie.
Ale wielu z nas, czytających ten apel, jest w stanie choć w niewielkim stopniu ułatwić przetrwanie tego najgorszego z najgorszych czasu, rodziny małego Filipka.
Filip jest na samym początku tej bardzo trudnej drogi. Przed Nim wiele miesięcy ciężkiego leczenia w szpitalu, a przy Jego łóżku dzielnie czuwa niestrudzona mama.
Zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie, ponieważ rodzina znajduje się w bardzo ciężkiej sytuacji życiowej, a niebawem może znaleźć się również w finansowej.
Żywienie, opieka, pielęgnacja małego Filipka oraz pobyt mamy w szpitalu, to są koszty, które będą teraz rosły.
Prosimy o choćby niewielkie wsparcie. W takiej sytuacji liczy się każda złotówka!
Razem możemy więcej!
Pomóżmy im.

Dziękujemy!

Bank Zachodni WBK S.A. 1 Oddział w Toruniu