Styczeń 12, 2018

60-lecie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Toruniu

60-lecie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Toruniu

11 stycznia prezes (Aleksandra Ruszczak) oraz wiceprezes (Magdalena Nałęcz) naszego Hospicjum wzięły udział w obchodach jubileuszu 60-lecia toruńskiej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej  oraz inauguracji działalności poradni w nowej siedzibie przy ulicy Kosynierów Kościuszkowskich.

Serdecznie gratulujemy wszystkim pracownikom poradni nowej siedziby oraz dziękujemy za pracę, którą od lat wykonujecie na rzecz dzieci i młodzieży. Lepsze warunki z pewnością będą sprzyjały Waszej codziennej pracy i przyczynią się do wielu sukcesów – pomocy kolejnym młodym ludziom i ich rodzinom oraz nauczycielom. Dziękujemy pracownikom za wszystkie opinie i wskazówki, które wkorzystujemy w codziennej pracy terapeutycznej z naszymi podopiecznymi.

Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Joanna Duszyńska otrzymała od Prezydenta Torunia prezent w postaci narzędzi do diagnozy depresji u dzieci i młodzieży. Cieszy nas to niezmiernie!

Jubileuszowi towarzyszył wykład inauguracyjny dr Jadwigi Jastrząb „Od diagnozy do praktyki – wspólny front działań specjalistycznych na rzecz dziecka” oraz występy podopiecznych poradni – „Zimowy koncert” w wykonaniu wychowanków Toruńskiej Szkoły Terapeutycznej oraz koncert wokalny przygotowany przez uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Toruniu.

 

 

Zdjęcia poniżej – fot. Adam Zakrzewski (torun.pl)

 

 

Top