Maj 11, 2019

5. Charytatywny Walk in Day! – 25 maja 2019 (CSW Toruń)

5. Charytatywny Walk in Day! – 25 maja 2019 (CSW Toruń)

Czekamy na to wydarzenie cały rok!
25 maja o godzinie 12:00 zapraszamy do CSW Toruń! Tego dnia będzie pracować tam aż 25 tatuatorów! Przed nami jubileuszowa piąta odsłona Charytatywnego Walk in Day’a!

Po raz kolejny Toruń stanie się charytatywną Stolicą na tatuatorskiej mapie Polski – oprócz znanych Wam już artystów, pojawią się także nowe twarze, ale o tym później – na tę chwilę możemy zdradzić Wam jedynie, że swoją obecność potwierdziło już prawie 20 artystów!

Całość zebranych pieniędzy trafi do nas oraz do Toruńskiego Schroniska dla Zwierząt, jeśli więc chcecie zrobić tego dnia tatuaż w słusznej sprawie albo po prostu chcielibyście wesprzeć naszą zbiórkę – zapraszamy z całego serca!

Każdy z tatuatorów przygotuje na ten dzień kilka autorskich projektów wielkości pięści/dłoni, które stopniowo będziemy prezentować na stronie wydarzenia. Nie ma jednak wcześniejszych zapisów – obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, zapisujemy się osobiście dopiero w dniu imprezy. Każdy z motywów będziecie mogli wykonać w promocyjnej cenie, a całość zebranych środków trafi do puszki, aby następnie zostać rodzielona między nasze Hospicjum a Schronisko.

Till Death Tattoo – dzięki, że jesteście

Top